شرکت ما با بیش از پنجاه سال تجربه، دارای مهندسانی است که مدارکشان را از دانشگاه های معتبر اروپایی دریافت کرده اند و با سیستم های عایقکاری نوین صوتی و حرارتی و بروتی به خوبی آشنایی دارند. و با افتخار پروژه ای صنعتی و نیروگاهی و اتمی و تاسیسات و ساختمانهای مسکونی را شروع  و با عنایت و توکل به خدا  و پشت کار  و به روز رسانی اطلاعات  به شرکت های محترم  تحویل داده است .

در کنار طراحی  و کارشناسی ساخت و نصب  عایق  آکوستیک کردن یک محیط هم تخصص مهندس های شرکت ما می باشد. آکوستیک صنعت و  نیروگاه وتاسیسات پشت بام، آکوستیک تاسیسات گازی، آکوستیک داکت ها و کانال ها و … نیز بخش کوتاهی از فعالیت های این شرکت است.

همچنین مهم ترین مزیت شرکت عایق صوتی ، تلاش برای کسب دانش های جدید است. به طوری که هم اکنون قادر به طراحی اتاق های سایلنت و مهندسی معکوس،و اتاق تست صدا ساخت دیوارهای حرارتی و صوتی ، سایلنت خطوط فاضلاب و کارهای دیگر هستیم که همگی نشان دهنده مهارت و دانشی است که براساس علم و تجربه فراوان به دست آمده است.

خدمات عایقکاری ما

 1. طراحی و اجرای اتاق های اودومتری یا شنوایی سنجی و تست صدا

جهت  شنوایی سنجی و  تکمیل و تجهیز اتاقهای خاص  جهت میزام اندازه گیری  صدا مقدار  الودگی صدا و الایندگی صوتی صدا  و طراحی  و ساخت اتاقهای کار در مجتمهای صنعتی طبق استاندارد کار و حداقل شنوایی

 1. آکوستیک تاسیسات پشت بام

در پروژه آکوستیک کردن تاسیسات پشت بام، تاسیسات مرکزی، دیزل ژنراتور و چیلرها در قسمت پشت بام قرار داده می شود. این کار از انتقال صدا از قسمت بام به طبقات پایین تر جلوگیری می کند. آکوستیک کردن پشت بام، در ساختمانهایی که در مجاورت باند هواپیما و و ایستگاه قطار هستند اجرا می شود تا از انتقال صدای شدید و آزاردهنده پیشگیری کند. بعد از انجام این کار، دیگر صداها و آلودگی صوتی به طبقه های پایین ساختمان منتقل نمی شوند.

 1. آکوستیک تاسیسات گازی و نیروگاهی

آکوستیک تاسیسات گازی برای آکوستیک کردن خطوط لوله های فشار قوی و انتقال سیالات مثل گاز و بخار انجام می شود. برای این کار به تخصص و محاسبات دقیق نیاز است. آکوستیک کردن تاسیسات گازی از شدت آلودگی صدا کم می کند و میزان انتقال صدا را به حداقل مقدار ممکن می رساند.

آکوستیک دیوار مشترک ساختمانی و صنعتی

آلودگی صوتی در دیوارهای مشترک بین ساختمانها و مراکز صنعتی بسیار زیاد است و آکوستیک کردن دیوار مشترک ساختمانی و صنعتی باعث کاهش آلودگی صوتی می شود.و در دراز مدت با ازبین رفن حریم خصوص  بین ساختمانها    مشکلات  زیادی   پیش رو می اید

در این پروژه های صنعتی، باید یک دیوار اکوستیک با ساختار باکیفیت و برآوردهای دقیق اجرا شود تا بتواند به صورت کامل مشکل آلودگی صدا را حل کند.

 1. آکوستیک سقف

آکوستیک کردن سقف، آلودگی صدا و صداهای مزاحم را از طبقات بالا  حتی پشت بام روف گاردن حذف می کند. این کار روی سقف مشترک بین منازل مسکونی نیز قابل اجرا است.

 1. آکوستیک کف

آکوستیک کردن کف ساختمان، شدت انتقال صدا از قسمت کف ساختمان را حل می کند. در این پروژه، کف ساختمان را با محصولات عایق صدا می پوشانند. البته این موضوع به شرایط و نوع کار نیز بستگی دارد.

 1. آکوستیک داکت ها و کانال ها

در مراکز صنعتی و واحدهای تولیدی، می توان کانالها و داکتها  و سانتریوژها را به تجهیزات صداگیر یا آکوستیک مجهز کرد تا میزان آلودگی صوتی کاهش پیدا کند.

 1. آکوستیک و طراحی اتاق دیزل ژنراتور

یکی دیگر از خدمات اجرایی و محاسباتی شرکت ما، طراحی و نصب و اجرای اتاقهای سایلنت جهت دیزل ژنراتور است. ما برای آکوستیک کردن اتاق دیزل ژنراتور از محاسبات دقیق و پیچیده برای این کار استفاده می کنیم.

 1. نصب سیستم اطفا حریق بین طبقات

برای راه اندازی سیستم اطفا حریق بین طبقات مشترک یک ساختمان، از تایلهای ضدحریق و ضدصوت استفاده می کنیم که مانع از انتقال حرارت و آتش می شوند. ما برای راه اندازی چنین سیستم یک پارچه و دقیقی، از بهترین تجهیزات و استانداردهای روز دنیا استفاده می کنیم. چنین سیستمی را می توان هم در ساختمانهای مسکونی و هم در ساختمانهای صنعتی پیاده سازی کرد و از بروز خطرات پیش بینی نشده پیشگیری کرد.

 1. تامین و تجهیز عایقهای برودتی و حرارتی و صوتی و روکش  ورق  و کاور

یکی دیگر از خدمات بزرگ ما این است که می توانیم عایقهای حرارتی، برودتی و صوتی را در ساختمانها، نیروگاه ها، بیمارستانها، مراکز صنعتی و واحدهای تولیدی نصب کنیم و انواع پروژه ها را با محاسبات دقیق و تخصص فراوان انجام می دهیم.

 • تزریق مواد پلی یورتان آکوستیک

عایقهای پلی یورتان یا ایزو یورتان، یکی دیگر از عایقهای موجود و اجرایی در شرکت ما هستند. تزریق مواد پلی یورتان به سازه باعث جذب صداها می شود و خاصیت آکوستیک دارد. شرکت ما برای درست کردن عایق پلی یورتان از دستگاه های پیشرفته و ترکیب درست مواد استفاده می کند تا این عایق را با بهترین کیفیت آماده کند.

 • دیوارهای حرارتی

گاهی اوقات در ساختمانهای مسکونی پیش می آید که یک سمت دیوار ساختمان در مجاورت فضای خالی قرار دارد. مثلا هیچ ساختمانی در کنار آن ساخته نشده است؛ در نتیجه آن ساختمان، مستقیماً در مجاورت نور خورشید و وزش باد قرار می گیرد. همین موضوع باعث می شود که آن ساختمان در تابستانها خیلی گرم و در زمستانها خیلی سرد باشد و پرت انرژی ساختمان بسیار بالا باشد. نصب دیوارهای حرارتی از اتلاف انرژی در ساختمانها جلوگیری می کند.

 • سایلنت خطوط فاضلاب

عبور سیالهایی مثل آب و گاز از داخل کانال همواره با ایجاد سروصدا همراه است. برای سایلنت کردن خطوط فاضلاب و کاهش آلودگی صوتی می توان قسمتهایی از تاسیسات که شامل خطوط لوله فاضلاب مانند قسمت زانویی و شتر گلویی را به تجهیزات صداگیر مجهز کرد تا میزان انتقال صدا از طبقه بالا به پایین، کاهش پیدا کند. با کمک بعضی از تجهیزات آکوستیک می توان میزان انتقال صدا در این سیستم را به اندازه قابل توجهی کاهش داد.

 • طراحی و اجرای اتاق های تست صداهای سایلنت

یکی دیگر از خدمات مهم و پرطرفدار شرکت ما این است که می توانیم اتاق های سایلنت را با کمک انواع تجهیزات آکوستیک و صداگیر طراحی کنیم. اتاقهای سایلنت برای استفاده صنعتی و شخصی کاربرد دارند و میزان انتقال صدا در این اتاقها نزدیک به صفر است.

 • طراحی اتاقهای سایلنت و مهندسی معکوس

در بعضی از پروژه های صنعتی، نیاز به طراحی و اجرای اتاقهای سایلنت و مهندسی معکوس است که شرکت ما آن را به خوبی انجام می دهد. مثلا در واحدهای صنعتی بزرگ، دیزل ژنراتور باید در اتاق سایلنت قرار بگیرد و برای همین، مهم است که اتاقهای سایلنت به درستی طراحی و ساخته شوند.

 • طراحی و نصب انواع پنلهای صوتی آکوستیک

شما هرگونه تجهیزات آکوستیک یا پنل صوتی که بخواهید را می توان سفارش دهید تا ما آن را در طرح و اندازه دلخواه شما طراحی و تولید کنیم و سپس آن را برایتان به خوبی نصب می کنیم تا فضای موردنظر شما از نظر جذب و عبور صدا، کاملا عایق شود.

 • استفاده از مرغوب ترین نوع ورقه سرب با درصد خلوص بالا
 • به کار بردن ورقه های سربی با ضخامت مناسب
 • قرار دادن ورقه های سرب در کنار هم با همپوشانی صحیح و عدم ایجاد فاصله
 • پوشش کامل قاب در، پریزها و کلیدهای برق با ورقه های سربی
 • استفاده از تیم باتجربه و متخصص برای ایزوله کردن محیط با سرب
 • سرب کوبی اتاق های بیمارستانی و آزمایشگاهی با استانداردهای سازمان انرژی اتمی و اطمینان داشتن از عدم نشت در محیط
 • ضمانت درستی انجام کارها و پروژه ها
 • انجام پروژه ها با بهترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن

 

 • طراحی و اجرای استودیوی صوتی و تصویری و تبلیغاتی

اگر می خواهید استودیوی صوتی و تصویری فوق حرفه ای داشته باشید، می توانید کار طراحی و اجرای استودیوی صوتی و تصویری خود را به ما بسپارید. ما با افتخار اعلام می کنیم که می توانیم استودیوی صوتی یا تصویری موردنظر شما را با بهترین تجهیزات آکوستیک و به صورت کاملا حرفه ای برایتان آماده کنیم و به شما تحویل دهیم.

 

[/section]