عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

عایق صوتی دیوار مشترک - ayeghsoti.com
آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

جدیدترین عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

جدیدترین عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان را می‌توانید از سایت عایق صوتی خریداری کنید. در این سایت، بهترین انواع عایق صوتی از جمله عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان وجود دارد، که شما می‌توانید گزینه مورد نظر خود را خریداری کنید. متراژ واحد آپارتمانی شما و همچنین کیفیت عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمانی که مد نظر شما است، در تعیین قیمت نهایی آن بسیار تاثیر گذار است. از طرف دیگر، متاسفانه ثبات قیمت در کشور ما وجود ندارد و با بالا و  پایین رفتن قیمت دلار، قیمت بسیاری از کالاها و از جمله قیمت عایق صوتی هم بالا و پایین می‌شود. اگر شما قصد انجام عایق بندی را برای واحد مسکونی خود دارید می‌توانید با مراجعه به قسمت پشتیبانی سایت، پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید و از قیمت های بروز باخبر شوید.

سفارش انواع عایق صوتی و دریافت قیمت بروز خدمات عایق صوتی 

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

اجرای عایق صوتی دیوار مشترک توسط شرکت عایق صوتی

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان
Previous slide
Next slide
فهرست مطالب
آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

انواع عایق صوتی دیوار

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

اجرای عایق صوتی دیوار در چندین سال اخیر به یک کار بسیار پرطرفدار در بین ساکنین ساختمان های مختلف از جمله ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و غیره تبدیل شده است. آرامش و آسایشی که در نتیجه اجرای عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان ها حاصل می شود، دلیل محبوبیت بالای این کار می باشد. انواع عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان در بازار موجود بوده که از هر یک از آنها بر اساس میزان بودجه، نیاز محیط مورد نظر، توانایی اجرا و نصب آن و غیره می توان استفاده نمود. از جمله انواع عایق صوتی دیوار می توان به پشم سنگ، فوم پلی اتیلن، پنل گچی، پنل آکوستیکی، فوم دو طرف صاف، عایق صوتی شانه تخم مرغی ، فوم منشوری یا هرمی، عایق‌های صوتی نانو، فوم اکس پی اس، ورقه‌های یونولیتی، فوم اسپری شونده پلی یورتان، فوم بازیافتی ریباند، عایق پشم شیشه و غیره اشاره کرد.

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

بهترین عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

عایق صوتی دیوار مشترک به صورت روکار
عایق صوتی جاذب صدا به صورت روکار به دیوار نصب می‌شود و از بهترین عایق‌های صوتی دیوار مشترک روکار می‌توان نوع تخته‌ای را نام برد. پشم سنگ از بهترین عایق دیوار مشترک محسوب می‌شود. مهم‌ترین ویژگی عایق روکار دیوار مشترک این است که به راحتی یک دیوار می‌سازید و اتاقی ضد صدا را ایجاد می‌کنید. این عایق تنها ۳۰ میلی‌متر ضخامت دارد و به صورت روکار قابل نصب است. برخلاف سایر عایق‌ها، عایق دیوار مشترک ۴ لایه دارد و طیف گسترده‌ای از فرکانس‌ها را مهار می‌کند.

از متریال ها و مواد مختلفی برای ایجاد عایق صوتی دیوار مشترک استفاده می گردد. اما همواره افراد به دنبال یافتن بهترین عایق صوتی دیوار مشترک هستند. اما انتخاب بهترین عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان بر اساس فاکتورهای مختلفی صورت گرفته که برای هر آپارتمان بر اساس مشخصات کلی و جزئی آن می تواند متفاوت باشد. در وهله اول میزان بودجه ای که صاحبین آپارتمان برای عایق بندی دیوار مشترک در نظر می گیرند می تواند بر انتخاب آنها موثر باشد. میزان و شدت صداهایی که موجب آزار و اذیت ساکنین آپارتمان می شود، ضخامت دیوار مشترک، تعداد واحد های موجود در هر طبقه و ده ها عامل دیگر در انتخاب بهترین عایق صوتی دیوار مشترک برای یک آپارتمان اثرگذار هستند. برای این کار مشورت با افراد خبره ای که تجربه و تخصص لازم را در این زمینه دارند می تواند بسیار کمک کننده باشد. ما در گروه عایق صوتی این امکان را برای مشتریان عزیز خود فراهم نموده ایم که با دریافت مشاوره از بهترین متخصصین حوزه عایق صوتی، بهترین عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان را بر اساس نیاز خود انتخاب کرده و آن را به بهترین شکل ممکن اجرا نمایند.

صوتی دیوار مشترک 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان
آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

قیمت عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

بیشتر مردم تصور می‌کنند که عایق کاری در یک محیط، فقط به منظور حفظ گرمای محیط در فصل زمستان و یا به منظور حفظ خنکی محیط در فصل تابستان است. در واقع، بسیاری از مردم فکر می‌کنند فایده عایق کاری، فقط جلوگیری از خروج گرما و سرما از محیط است. هر چند همین فایده عایق کاری هم بسیار مهم و تاثیرگذار است و جلوی مصرف بی رویه انرژی  را می‌گیرد و صرفه جویی بسیار زیادی را در هزینه‌های انرژی به دنبال خواهد داشت ولی عایق‌کاری فواید زیاد دیگری هم دارد. یکی از فواید و کاربرد‌هایی که عایق کاری در محیط دارد، عایق کاری صوتی است. استفاده از عایق صوتی یا عایق صدا در محیط را عایق کاری صوتی می‌گویند. امروزه استفاده از عایق صوتی یا همان عایق صدا به یک نیاز فوق العاده ضروری در محیط‌های شهری تبدیل شده است.

 با توجه به آلودگی صوتی بسیار زیادی که در شهرهای مختلف دنیا خصوصاً در شهرهای کشورمان وجود دارد، امروزه تصور بسیاری از ساختمان‌های اداری، تجاری، مسکونی، کارخانجات، صنایع مختلف، آمفی تئاتر‌ها، سالن‌های نمایش، بیمارستان‌ها و غیره بدون عایق صدا یا عایق صوتی غیر ممکن است. متاسفانه در دنیای امروز، ماشین آلات مختلف، صداهای بسیار زیاد و ناهنجاری را از خود تولید می‌کنند. این سر و صداها و آلودگی‌های صوتی، علاوه بر این که تمرکز افراد را به هم می‌ریزد، تاثیر بسیار مخربی در روح و روان و اعصاب انسان‌ها دارد. سخن گزافی نیست اگر بگوییم بسیاری از بیماری‌ها و مشکلات روحی و روانی به دلیل همین آلودگی‌های صوتی ایجاد شده اند و یا تشدید شده اند. به همین دلیل، میزان استفاده از عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان، عایق صوتی دیوار و سایر عایق‌های صوتی، روز به روز در حال گسترش هستند. عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان یکی از انواع عایق‌ها است که امرزه کاربرد فراوانی در آپارتمان‌ها دارد. قیمت عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان را می‌توانید از طریق شماره های موجود در 

صوتی دیوار مشترک 2 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

سایت عایق صوتی به در سایت عایق صوتی، انواع عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان به صورت روکار و توکار و در قیمت‌های مختلف وجود دارد. در نتیجه سازندگان آپارتمان، قبل از ساخت دیوار‌های مشترک آپارتمان می‌توانند از طریق سایت عایق صوتی به خرید عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان بپردازند. هم چنین خانوارها نیز می‌توانند پس از اینکه در یک واحد مسکونی ساکن شدند عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان روکار را خریداری کنند و در دیوارهای واحد مسکونی خود که با واحد مسکونی همسایه مشترک است این عایق‌ها را نصب کنند.


برای اطلاعات بیشتر درباره آکوستیک کردن اتاق خواب کلیک کنید

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

عایق صوتی روکار دیوار مشترک

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

عایق صوتی روکار دیوار مشترک، یک نوع عایق صوتی صنعتی است. نکته‌ای که در مورد عایق کاری صوتی باید به آن دقت کنید، این است که عبارت جلوگیری از ورود صدا با عبارت عایق صوتی، دو عبارت متمایز هستند. جلوگیری از ورود صدا و عایق کاری صوتی شباهت‌های زیادی به هم دارند، چرا که وقتی یک فردی از هر یک از این دو عبارت استفاده می‌کند، قطعاً به دنبال یافتن راهی برای کم کردن صداهای ورودی و خروجی از یک محیط است. با این وجود نمی توان این دو را دقیقا معادل یکدیگر دانست. ما در این مقاله قصد داریم عایق کاری صوتی را مورد بحث و تحلیل قرار دهیم. 

صوتی دیوار مشترک آپارتمان 2 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

با توجه به افزایش سرسام‌آور جمعیت در چند دهه اخیر، دیگر خانه‌های یک طبقه جای خود را به خانه‌های آپارتمانی و چند طبقه داده اند. دیگر هیچ شهری در دنیا پیدا نمی شود که آپارتمان‌های چند طبقه و شلوغ در آن وجود نداشته باشد. در کشور ما هم آپارتمان‌های شلوغ و چند طبقه خصوصاً در چند سال اخیر بسیار گسترش پیدا کرده اند. زندگی در آپارتمان به هیچ عنوان به اندازه زندگی در یک خانه ویلایی و یک طبقه راحت نیست. دلایل زیادی برای سختی زندگی در آپارتمان وجود دارد که یکی از اصلی ترین آنها همین مساله صدا است که به دو دلیل رخ می‌دهد. در وهله اول، سر و صدایی که افراد ساکن در واحدهای دیگر آپارتمان، ایجاد می‌کنند و برای شما ایجاد مزاحمت می‌شود. در وهله دوم هم صداهایی که در واحد مسکونی شما تولید می‌شود و شما دوست ندارید آن صداها به خارج از واحد مسکونی که در آن ساکن هستید، برسد و در واقع شما دوست ندارید حریم خانوادگی شما خدشه دار شود. به عنوان مثال فردی دوست دارد در یکی از اتاق‌های واحد آپارتمانی خود بنشیند  و گیتار نوازی کند. طبیعتا صدای ساز این فرد، صدای همسایه‌ها را در خواهد آورد و موجب اعتراض آنها خواهد شد.

 این تنها یک مثال از مشکلات بسیار زیادی است که عدم عایق کاری صوتی مناسب در آپارتمان‌ها به دنبال دارد. متاسفانه اکثر آپارتمان‌هایی که در کشور ما ساخته شده اند از لحاظ عایق صوتی و عایق صوتی دیوار مخصوصا عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان، اصولی و استاندارد نیستند. همین نداشتن عایق صوتی دیوار استاندارد در آپارتمان‌های موجود در کشور ما است که این همه مشکلات را به وجود آورده است. اگر سری به کلانتری‌های موجود در شهرهای کشور ما بزنید مشاهده می‌کنید که بسیاری از اختلافات، بر سر همین سر و صداهایی است که در آپارتمان وجود دارد. بسیاری از همسایه‌ها به خاطر این سر و صدا‌ها با همدیگر درگیر می‌شوند و کار آنها به جاهای باریک می‌کشد. اگر سازندگان آپارتمان‌ها به درستی از عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان و انواع دیگر عایق صوتی دیوار و سقف استفاده بکنند، این درگیری‌های بین همسایه‌ها به کمترین حد ممکن می‌رسد. عایق صوتی روکار دیوار مشترک یکی از انواع عایق‌هایی است که در آپارتمان‌ها کاربرد دارد.

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان توکار

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

همانگونه که در پاراگراف های پیشین هم به آن اشاره شد، استفاده از عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان توکار یک راه حل دائمی و موثر در به حداقل رساندن تبادلات صوتی در بین دو آپارتمان که با یکدیگر دیوار مشترک دارند، می باشد. عایق صوتی دیوار زمانی که به صورت توکار استفاده شده و در این راستا از بهترین متریال در کنار نصب صحیح و اصولی صورت بگیرد، می تواند نیاز به هرگونه عایق کاری ساختمان پس از ساخت و آماده سازی آن را رفع نماید. یک مزیت بزرگ دیگری که عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان توکار دارد، افزایش مقاومت دیوارهای ساختمان در برابر حرارت و آتش سوزی می باشد. در این راستا از متریال های خاصی استفاده می گردد که دارای مقاومت بالا در برابر آتش و رطوبت می باشد. برای دستیابی به عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان توکار از متریال ها و مواد اولیه مختص به این کار استفاده می گردد. تعدادی از این متریال ها عبارتند از:

  • عایق صوتی نانو؛
  • فوم اکس پی اس؛
  • پشم سنگ؛
  • ورقه های یونولیتی؛
  • فوم اسپری شونده پلی پورتان؛
  • فوم بازیافتی ریباند؛
  • عایق پشم شیشه؛
آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

عایق صوتی توکار برای دیوار مشترک آپارتمان موثر تر است یا عایق صوتی روکار؟

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

عایق صوتی روکار (به عنوان لایه‌ای که روی سطح دیوار قرار می‌گیرد) معمولاً موثرتر از عایق صوتی توکار (به عنوان لایه‌ای که بین دیوار و سقف قرار می‌گیرد) به نظر می‌رسد. به طور کلی، استفاده از عایق صوتی روکار باعث کاهش شدیدتر و بهتر از صدا می‌شود، زیرا لایهٔ روکار با استفاده از مواد مخصوصی مثل پوستهٔ پلی‌اتیلنی و فوم صوتی، صدای ورودی را جذب کرده و آن را به سمت پشت دیوار هدایت می‌کند.

با این حال، استفاده از عایق صوتی توکار نیز می‌تواند در بهبود عایق صوتی دیوار موثر باشد. این نوع عایق صوتی معمولاً از جنس الیاف شیشه‌ای، سلولزی، پلی‌استری یا سایر مواد مشابه تهیه می‌شود که باعث کاهش انتقال صدا از طریق دیوار و سقف به داخل اتاق می‌شود.

به هر حال، برای داشتن یک دیوار با کیفیت عایق صوتی بالا، استفاده از هر دو نوع عایق صوتی به صورت ترکیبی می‌تواند موثر باشد. به این صورت که ابتدا عایق صوتی توکار را روی سقف بگذارید و پس از آن عایق صوتی روکار را روی دیوار نصب کنید.

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان را از کجا تهیه کنیم؟

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

از زمان اتخاذ تصمیم برای اجرای عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان تا زمان اجرایی کردن این تصمیم، مرحله بسیار مهم تهیه مواد اولیه و به کارگیری نیروی اجرایی متخصص و کاربلد برای این کار، وجود دارد. بنابراین می توان تهیه و اجرای عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان و سایر نواحی را یکی از مراحل تاثیرگذار بر نتیجه نهایی کار دانست. چرا که در صورت تهیه مواد اولیه نامرغوب و بی کیفیت و یا به کار گیری نیروی کار غیر حرفه ای می تواند به اندازه ای تاثیر منفی در نتیجه کار داشته باشد که عملا عایق کاری بی نتیجه به نظر برسد. بر همین اساس و به منظور از بین بردن این دغدغه، در گروه عایق صوتی هر دوی این موارد به خوبی مد نظر قرار داده شده و تلاش می گردد که مواد اولیه ای با بالاترین کیفیت و مبتنی بر آخرین استانداردهای جهانی در اختیار مراجعه کنندگان محترم قرار گیرد. علاوه بر این، گروه مشاوران و گروه اجرایی عایق صوتی دارای بالاترین دانش روز در زمینه عایق صوتی دیوار و سایر بخش های ساختمان بوده و از مرحله مشاوره تا دستیابی به بهترین نتیجه کار در کنار شما خواهند بود.

صوتی دیوار مشترک - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان
آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

قیمت عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

عایق صوتی روکار دیوار مشترک، یک نوع عایق صوتی صنعتی است. قیمت عایق صوتی روکار دیوار مشترک را می‌توانید از سایت عایق صوتی به صورت آنلاین و لحظه ای مشاهده کنید. امروزه تقاضا برای خرید عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان که به صورت روکار است، بسیار زیاد تر از قبل شده است.آنقدر وجود سر و صدا در آپارتمان‌ها، اعصاب مردم را به هم ریخته است که خرید عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان به یک اولویت برای آنها تبدیل شده است. متاسفانه بسیاری از افراد سودجو از این نیاز و علاقه مردم ایران به خرید عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان، سوء استفاده می‌کنند و یک سری عایق صوتی بسیار بی کیفیت و نامرغوب را با قیمت‌های بالا به آن‌ها می‌فروشند. حتما در خرید عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان به نکات زیادی دقت کنید. اولین نکته ای که باید به آن دقت کنید سایت آنلاین و یا فروشگاهی است که قصد دارید از آنجا خریداری کنید. طبیعتا خرید از فروشگاه یا سایت آنلاین نامعتبر، کار بسیار اشتباهی است. سایت عایق صوتی یکی از سایت‌های آنلاین فروش عایق صدا است که سالها است در این زمینه فعالیت می‌کند. شما می‌توانید به راحتی به این سایت اعتماد کنید و خرید خود را از طریق آن انجام دهید. نکته دومی که در خرید عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان باید مورد نظر قرار دهید، این است که از آنجایی که این عایق‌ها به صورت روکار نصب می‌شوند، می‌توانند مشکلاتی را برای افرادی که مشکلات تنفسی یا پوستی دارند، ایجاد کنند. در هنگام خرید این نوع عایق‌ها از  عدم ایجاد حساسیت پوستی و تنفسی توسط آنها مطمئن شوید. قیمت عایق صوتی روکار دیوار مشترک را می‌توانید از سایت عایق صوتی دریافت کنید.

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

خرید عایق صوتی دیوار

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

به منظور خرید عایق صوتی دیوار، می‌توانید به سایت عایق صوتی مراجعه کنید. در سایت عایق صوتی، انواع عایق صوتی دیوار وجود دارد. عایق صوتی دیوار می‌تواند به صورت توکار و روکار باشد.  اصولی ترین کار، این است که سازندگان ساختمان به بهترین نحو از انواع عایق صوتی دیوار توکار در ساخت دیوارهای ساختمان خود استفاده کنند.

صوتی دیوار مشترک 3 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

 اگر به هر دلیلی، واحد مسکونی که در آن ساکن هستید، دارای عایق‌های خوبی نیست می‌توانید از عایق صوتی دیوار روکار هم استفاده کنید. این نوع عایق‌ها را می‌توانید از سایت عایق صوتی خریداری کرده و در دیوارهای واحد مسکونی خود نصب نمایید. طبیعتا آن دسته از دیوار‌هایی که با واحد مسکونی مجاور، به صورت مشترک هستند، باید عایق کاری بیشتر و دقیق‌تری شوند. هیچ فردی دوست ندارد سر و صدایی که در درون واحد مسکونی خود است به گوش ساکنین واحدهای مسکونی مجاور برسد. بنابراین عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان، از عایق صوتی دیوارهای داخلی واحد مسکونی مهم تر است. در خرید عایق صوتی دیوار باید به این نکته دقت کنید که آن عایق صوتی دیوار را برای کدام دیوار واحد مسکونی خریداری می‌کنید. عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان با عایق صوتی دیوار غیر مشترک می‌تواند متفاوت باشد. البته بسیاری از خانواده‌ها، به عایق دیوارهای غیر مشترک موجود در واحد مسکونی خود هم اهمیت زیادی می‌دهند. مثلاً فردی که در اتاق خواب، کار نوازندگی را انجام می‌دهد،

 دوست دارد یک محیط کاملا آکوستیک را در اتاق خواب ایجاد کند تا سایر افراد خانواده اذیت نشوند. در این مورد، عایق صوتی دیوار اتاق خواب باید قوی تر و حرفه ای تر از جاهای عادی باشد. در نتیجه خرید عایق صوتی دیوار در خانه‌هایی که یک نوازنده در آنجا زندگی می‌کند، متفاوت از خانه‌های عادی است. 

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

بهترین عایق صوتی دیوار مشترک

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان
دیوار مشترک 4 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

فواید استفاده از عایق صوتی دیوار مشترک بسیار زیاد است. منظور ما از دیوار مشترک آپارتمان، فقط دیوارهای مشترک با واحدهای مسکونی دیگر نیست. بلکه دیواری که واحد مسکونی شما را از خیابان و کوچه جدا می‌کند هم دیوار مشترک محسوب می‌شود. عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان باعث می‌شود که در منزل خود یک محیط آرام در برابر خیابان‌های پر سر و صدا و شلوغ و همچنین در برابر همسایه‌های پر سر و صدا داشته باشید. استفاده از سیستم عایق صوتی دیوار مشترک، برای استودیو‌ها و اتاق‌هایی که عمل ضبط صدا را انجام می‌دهند هم بسیار کاربرد دارد. عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان هم می‌تواند جلوی ورود صداهای مزاحم مانند صدای تلویزیون و صدای داد و بیداد و صحبت کردن همسایه‌ها را بگیرد و هم می‌تواند جلوی صداهای ناشی از ضربه مثل صدای قدم زدن‌ها و اسباب کشی و غیره را بگیرد. اگر بخواهیم در مورد بهترین عایق صوتی دیوار مشترک هم صحبت کنیم باید بگوییم که پشم سنگ معدنی یکی از بهترین گزینه‌ها است. در عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان از پشم سنگ معدنی به وفور استفاده می‌شود. 

عایق پشم سنگ معدنی در درون حفره‌های دیوار قرار می‌گیرد و از انعکاس صدا جلوگیری می‌کند.

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

کدام عایق صوتی ، برای ایجاد عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان مناسب تر است

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

برای ایجاد عایق صوتی در دیوارهای مشترک آپارتمان، عواملی مانند فضای موجود، ضخامت دیوار، نوع صدای مورد نظر و بودجه در نظر گرفته می‌شود. با این حال، چندین عایق صوتی برای دیوارهای مشترک آپارتمان وجود دارد که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنم:

صفحات گچی مقاوم به آب: این نوع عایق صوتی به راحتی نصب می‌شود و باعث کاهش صداهای خارجی می‌شود. این عایق صوتی به دلیل قیمت مناسب و کارایی خوب، برای دیوارهای مشترک آپارتمان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

فوم آکوستیک: فوم آکوستیک نوعی ماده سبک و مقاوم است که به راحتی نصب می‌شود و کمک می‌کند تا صداهای خارجی کاهش یابند. این عایق صوتی مناسب برای دیوارهای باریک می‌باشد.

رول عایق صوتی: رول عایق صوتی معمولاً از فیبر گلاس و یا از مواد مصنوعی تهیه می‌شود و به راحتی در فضای میان دیوار قرار می‌گیرد. این نوع عایق صوتی می‌تواند به خوبی صداهای خارجی را کاهش دهد.

در نهایت، انتخاب نوع عایق صوتی مناسب برای دیوار مشترک آپارتمان، به عواملی مانند بودجه، کارایی، ضخامت دیوار و شرایط موجود در فضا بستگی دارد.

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

قیمت عایق صوتی دیوار روکار

آیکون 3 1 - عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

برای اجرای عایق صوتی دیوار روکار می توان از مواد و عایق های مختلفی استفاده نمود. برخی از انواع عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان بصورت ساده و با کمترین میزان پرداخت مواد بوده و به همین دلیل قیمت آنها نیز پایین تر است. اما مشکلی که این نوع عایق های پرداخته نشده دارند این است که برای نصب آنها نیاز به قالب بندی های خاصی می باشد. این در حالی است که پنل های آماده ای جهت اجرای عایق صوتی دیوار در بازار موجود می باشند که نصب بسیار آسانی داشته و در عین حال دارای کیفیت و مقاومت بالایی در برابر صوت، حرارت و رطوبت می باشند. هر یک از انواع عایق صوتی دیوار خود نیز بر اساس ضخامت، کیفیت مراحل ساخت و همچنین کیفیت مواد اولیه به کار رفته شده در آنها دارای قیمت های مختلفی هستند. برای دریافت اطلاعات کامل و همچنین مطلع شدن از قیمت عایق صوتی دیوار روکار و انواع عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان دیگر می توانید با مشاوران ما در گروه عایق صوتی تماس بگیرید. متخصصین ما در حوزه عایق صوتی شما را از زمان انتخاب بهترین عایق صوتی با مناسب ترین قیمت تا زمان اجرایی کردن عایق صوتی دیوار روکار راهنمایی و همراهی می نمایند. 

سوالات متداول عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

متراژ واحد آپارتمانی شما و همچنین کیفیت عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمانی که مد نظر شما است، در تعیین قیمت نهایی آن بسیار تاثیر گذار است.

از آنجایی که این عایق‌ها به صورت روکار نصب می‌شوند، می‌توانند مشکلاتی را برای افرادی که مشکلات تنفسی یا پوستی دارند، ایجاد کنند. در هنگام خرید این نوع عایق‌ها از  عدم ایجاد حساسیت پوستی و تنفسی توسط آنها مطمئن شوید.

One thought on “عایق صوتی دیوار مشترک آپارتمان

  1. رحیمی میگوید:

    با درود و احترام، چند تا سوال داشتم. میخوام دیوار مشترک آپارتمان رو عایق صوتی کنم. کیفیت و ضخامت عایق برام مهمه. میخواستم، قیمت و مدت زمان نصب رو بدونم و اینکه ضخامت عایق‌های شما چند سانتی‌متره؟ ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *